Náš tým

Mgr. Jana Kopecká

Registrovaný odborný fyzioterapeut – specialista v oboru Aplikovaná fyzioterapie.

Ve své dlouholeté praxi se specializuji na péči o děti, které jsou třeba jen línější ve svých motorických projevech, ale i na děti se závažnějším neurologickým, ortopedickým nebo respiračním onemocněním, děti po operacích, úrazech atd. Ke každému dítěti a jeho rodičům je nutné přistupovat individuálně, protože každý je svým způsobem unikátní. Jednoduché vysvětlení cviků, hravost a laskavost musí být součástí každé terapie, i když je někdy pro dítě a rodiče velmi náročná.

Vycházím z přesvědčení, že fyzioterapie učí jak chytře zacházet se svým tělem, jak své tělo poznávat a správně na něj nahlížet. Pro děti to platí dvojnásob, jelikož jsou velmi vnímavé, citlivé a učenlivé.

Odborné vzdělání


Mgr. Lenka Dušková

Registrovaný odborný fyzioterapeut – specialista v oboru Aplikovaná fyzioterapie.

Převážně se zaměřuji na dospělé pacienty a starší děti po úrazech a operacích, s vertebrogenními obtížemi, výhřezy plotének, bolesti zad, vadné držení těla, skolióza, ploché nohy apod. V rámci fyzioterapie se snažím pracovat komplexně a neomezovat se pouze na místo bolesti. Zabývám se nejen léčením již vzniklých poruch pohybového systému, ale i jejich prevencí.

Nejraději provádím terapii dle Prof. Lewita, posturální terapii dle Dr. Raševa, J. Čápové a využívám koncept Spiraldynamik, metody Ludmily Mojžíšové, aplikace kinesio tejpu atd. Jsem lektorkou skupinového zdravotního cvičení.

Odborné vzdělání<< zpět