Ortopedické vložky Superfeet

ortopedické vložky 2
  • Vaše zdravotní problémy mohou být spojené s chybným postavením nohou. Mnoho lidí se neuvědomuje, že nestabilita nohou může vést nejen k jejich bolesti, ale i k potížím v oblasti kotníků, kolen, kyčlí a zad. Superfeet ortopedické vložky nejen korigují špatné postavení, ale zároveň pomáhají zmírnit bolest nohou během každodenních aktivit, při sportu a práci.
  • Superfeet ortopedická vložka je konstruována na základě správných principů podiatrické medicíny. Stabilizační miska - Encapsulating Stabilizer System® *ESS®+ poskytuje ideální biomechanické podepření, které umožní, aby se vaše noha pohybovala lehce v plném rozsahu jejího zdravého pohybu za současného snížení rizika únavy a zranění.
  • Superfeet dodává různé druhy produktů konstruované tak, aby byly vhodné na všechny různé tvary nohou, pro všechny kategorie aktivit a sportů. Jestli provozujete turistiku, či lyžujete, bruslíte, běháte, jezdíte na kole, hrajete tenis nebo házenou, tak Vám budou ortopedické vložky Superfeet vyhovovat.
Ortopedické vložky 1    

Proč ortopedické vložky Superfeet?
  • Mnoho ortopedických vložek jsou vyrobeny pouze z gelu nebo z měkké pěny. Mohly by se zdát na první pohled pohodlné, ale bez pevného stabilizačního pouzdra nedokážou adekvátně podepřít vaše nohy. Hlavní funkcí ortopedických vložek není pouze pohodlná chůze, ale mají především napomáhat ke kontrole správné biomechaniky nohy a správného postavení celého těla.
  • Problémy nastanou při používání měkkých, nepodpůrných vložek, které se ze začátku mohou zdát dobré, ale podobně, jako v případě pokusu o spaní na měkké matraci nebo chůzi po měkkém písku, uspokojení rychle ustoupí bez řádného podepření nohy.
  • Správně vyrobené vložky ideálně nesou a vyvažují tíhu vašeho těla, zároveň tlumí nárazy v kloubech a svalech,fungují jako prevence proti budoucím bolestem vašeho kosterního a svalového systému. Tímto způsobem pevný, profilovaný tvar vložek Superfeet poskytuje podporu, vyvážení a komfort, které měkké stélky poskytnout nemohou. Nepodpůrné vložky vyrobené z měkké pěny a gelové vložky neefektivně narovnávají tělo do správného postavení a mohou naopak zvýšit únavu a bolest nohou.

Biomechanika
  • Všechny Superfeet vložky jsou založeny na principech podiatrické medicíny a biomechaniky. Firma Superfeet zaregistrovala od roku 1977 přes 40 patentů týkající se konstrukce a technologie materiálů.
  • Z hlediska konstrukce a biomechaniky vložek je zásadní patentovaný tvar a design stabilizační misky. Zadní patní část misky zapouzdří tukový polštář paty a ztlumí náraz na chodidlo v počáteční fázi kroku. Profilovaný tvar ve střední části správně adaptuje obuv k noze. Stabilizační miska je pevným základem pod pěnovým materiálem celé vložky, který zajišťuje maximální stabilitu, ideální postavení a správnou podporu celé noze, pomáhá snížit nadměrnou pronaci nohy. Stabilizační miska je také klíčovou komponentou pro životnost pěnového materiálu vložky, chrání jej před roztržením a zabraňuje prošlapání. Vrchní vrstva vložky je z pěnového materiálu o vysoké hustotě, který poskytne po celé délce chodidla podporu a komfort. Povrch je potažen antibakteriálním textilním materiálem, který obsahuje částice stříbra, blokující vývoj plísňových onemocnění.<< zpět